Virtual Class (Sanal Sınıf) Sistemleri

Virtual Class (Sanal Sınıf) Sistemleri ile eklenti ve herhangi bir araç gerektirmeden mobil tarayıcı dahi online oturum açma deneyimi yaşatır. Sistemi kullanmak için herhangi bir flash ya da herhangi bir indirme süreci gerektirmez. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonların tarayıcılarından erişim sağlayabilirsiniz. Wev sitenile öğrenme yönetim sistemiyle api ve eklentileriyle kolayca entegre edilir.

WizIQ Mobil Uygulaması (WizIQ Android-iOS App) ile mobil tarayıcılara ek olarak canlı online oturumlara katılabilirsiniz. Sistem sayesinde içerik, eğitmen ve katılımcının performansı raporlanabilir. Online oturumları planlayabilir ve kolayca yönetebilirsiniz.  Online olarak verilen canlı oturumlar kaydedilebilir. İç ve dış gruplarınıza oturumun video kayıtları dağıtılabilir. WizIQ Video kaydı oynatıcısında Video hızlandırma özelliği ve HTML5 destekli mobil tarayıcı uyumuyla etkin izleme imkanı sağlar. Anket, Quiz, çizim tahtası (whiteboard), chat panel, video ve ses gibi iletişim araçlarıyla öğrenen katılımcıların meşguliyetleri artar. Eğitim sistemine daha etkin bir şekilde entegre olur. 

https://i.ibb.co/M23CtQk/2.png

Virtual Class Sanal Sınıf Yazılımı; Kamu Kurumları, Uzaktan Eğitim Hizmeti Veren Kuruluşlar, Örgün Eğitim Kurumları, Üniversiteler ve tüm kurumsal online eğitim hizmetine ihtiyaç duyan organizasyonların ihtiyaçlarına cevap verir. Sanal Sınıf yazılımının size en uygun katılımcı ve eş zamanlı oturum sayısı planınıza göre lisanslama hizmeti almak için E-uzaktan.com bağlantı adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Virtual Class sanal sınıf sistemi konusunda uzman olan firmamız bu alanda ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir. Bu sistem ile eğitim alanında istenilen başarıyı elde etmek için gerekli olan sınıf sistemini oluşturabilirsiniz. Öğrencilere sanal bir sınıf sistemi oluşturarak onların başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Mekândan ve zamandan bağımsız eğitim ortamı oluşturmak için siz de web sitemize giriş yaparak ürün ve hizmetlerimizi inceleyin.

Sponsor reklamlar olmadan, sınırsız bant genişliğine sahip video player uygulamaları ile takılmadan video izleme imkanı elde edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla canlı yayın yapabilirsiniz. 4K ve HDR yüksek çözünürlüğü ile eşsiz bir video izleme ve konferans yapma imkanı sunar.

https://www.e-uzaktan.com